محمدرضا رستمی در گذشت و سخنان همسرش

0

محمدرضا رستمی، نویسنده و روزنامه‌ نگار سینمایی است. متاسفانه خبر رسید که او شبانگاه چهارشنبه 28 مهر در بیمارستان شهدای تجریش به دیار باقی شتافت. به گزارش سینما تئاتر مای استیج ، محمدرضا رستمی با رسانه‌های مختلف مثل روزنامه جام جم و خبرگزاری خبرآنلاین همکاری میکرده است .

محمدرضا رستمی در گذشت

او چند روز پیش برای جراحی در بیمارستان بستری شده بود که بعد از عمل جراحی دیگر به هوش نیامد.

محمدرضا رستمی هفته گذشته با سردرد شدید به اورژانس بیمارستان شهدای تجریش میرود. سپس به دلیل تومور مغزی بستری می شود. محمدرضا رستمی یک‌شنبه قبل از مرگش تحت جراحی مغز قرار گرفت . اما طبق بررسی ها عمل رضایت‌بخش نبود و محمدرضا رستمی به کما رفت . در نهایت هم در شبانگاه 28 مهر درگذشت.

مراسم تشییع پیکر محمدرضا رستمی ، جمعه 30 مهر ماه ساعت 11 صبح با حضور خانواده، دوستان و اهالی رسانه در امامزاده عبدالله  اسد آباد همدان برگزار گردید.

سینما تئاتر مای استیج ، درگذشت ایشان را به خانواده محترم، و همکاران‌اش و علاقه‌مندان سینما در ایران، تسلیت می‌گوید و ارزوی صبری عظیم برای خانواده این عزیز را دارد.

مراسم خاکسپاری محمدرضا رستمی
مراسم خاکسپاری محمدرضا رستمی

مراسم خاکسپاری محمدرضا رستمی

دکتر مجید رضائیان از روزنامه نگاران پیشکسوت کشورمان در این مراسم در سخنانی گفت: «تصویرگرایی در قلم مرحوم رستمی عالی بود. او بسیار منصف بود و این انصاف در نوشتن بسیار کم دیده می‌شود که او داری این ویژگی بود. من به عنوان سردبیرش می‌توانم بگویم بسیار ناب بود نوشته‌اش کم از شعر و داستان نداشت.» پرتره مرد ریخته اصغر همت در صحنه را بخوانید.

دکتر مجید رضائیان ادامه داد : «رضا رستمی هر چند دارای دیدگاه بود و زاویه نگاه داشت اما روزنامه‌نگار منصفی بود و این انصاف را همیشه حفظ می‌کرد.»

رضائیان با انتقاد از برخی رفتارهایی که با رضا رستمی در این اواخر شده بود، افزود: «رضا رستمی در ماه‌های اخیر خون‌دل‌های بسیاری خورد اما هرگز این رفتارها را فاش نکرد. او روزنامه‌نگاری شریف و بی‌ریا بود و با رفتن وی جامعه مطبوعاتی بسیار آسیب دید و امروز من نمی‌دانم باید به چه کسی تسلیت بگویم.»

سخنان همسر محمدرضا رستمی در مراسم خاکسپاری اش

 الهه خسروی یگانه، همسر آن مرحوم که خود روزنامه نگار است، ضمن تشکر از دکتر صالحی، دکتر انتظامی، حجت الله ایوبی و دکتر تابش گفت: «امروز کسی را زیر خاک کردیم که اسوه شرف و آزادگی بود. نمونه حریت بود. پاره تن من بود. او را برگرداندم اینجا چون اینجا را دوست داشت. جناب محمدرضا رستمی بزرگترین آدمی بود که دیدم. غصه فرهنگ را خورد، غم همه مردم را داشت، به خاطر خونی که در جگرش شد، حرمت این خاک را نگه داشت.»

همسر زنده یاد رستمی با بیان اینکه همسرش عاشق سعدی بود این شعر را قرائت کرد: «ای یار جفا کرده پیوند بریده! /  این بود وفا داری و عهد تو ندیده»

محمدرضا رستمی , مرگ محمدرضا رستمی, خبر مرگ محمدرضا رستمی, خاکسپاری محمدرضا رستمی, درگذشت محمدرضا رستمی, مراسم خاکسپاری محمدرضا رستمی,محمد رضا رستمی , , همسر محمدرضا رستمی , عکس همسر محمدرضا رستمی,

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ هتل آپارتمان مشهد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری