عکس های همسر دوم بنیامین بهادری 95

0

احتمالا اکثر شما میدانید که چند سال پیش همسر اول بنیامین فوت کرد. او دختر زیبایی هم دارد . ولی جدیدا خبر رسیده که او مجددا ازدواج کرده است . نام همسر او شایلی است که بازیگر هم شده است.

عکسهای جدید همسر دوم بنیامین بهادری شایلی را در این بخش از سینما تئاتر مای استیج در اختیارتان می گذاریم .

طبق بررسی های بدست امده همسر دوم بنیامین بهادری خانم شایلی است که چندی پیش این خواننده جوان و محبوب با اننتشار پستی در اینستاگرام خود خبر ازدواج دومش را عمومی کرد. در این بخش از مجله سینما تئاتر مای استیج جدیدترین عکسهای همسر دوم بنیامین بهادری یعنی خانم شایلی را در اختیارتان میگذاریم تا با او بیشتر اشنا شوید . امیدواریم که از دیدن این تصاویر لذت ببر . پس با ما همراه باشید.

عکس شایلی همسر دوم بنیامین بهادری

حتما این مساله را متوجه شدید که همسر اول بنیامین بهادری، خانم نسیم حشمتی در آذرماه ۹۲ در اثر سانحه رانندگی در گذشت . به گزارش سینما تئاتر مای استیج چندی پیش خبر ازدواج دوم بنیامین بهادری رسید .

همسر دوم بنیامین بهادری خانم شایلی می باشد که هم اکنون در سریال سلام بمبئی در کنار بنیامین و محمد رضا گلزار به ایفای نقش پرداخته است. در این قسمت عکسهای جدید بنیامین بهادری را نشانتان می دهیم.

پیشنهاد ما : گپ شیرین و مصاحبه با رامبد جوان

یاداوری میکنیم که عکس هایی که می بینیدمربوط به حضور بنیامین بهادری و همسر جدیدش در سریال سلام بمبئی است. رای او و همسرش و دختر گلش ارزوی شادی ، سلامتی و موفقیت می کنیم .

عکس شایلی همسر دوم بنیامین بهادری
عکس شایلی همسر دوم بنیامین بهادری
عکس شایلی همسر دوم بنیامین بهادری
عکس شایلی همسر دوم بنیامین بهادری

پیشنهاد ما : جدایی صبا راد از بازیگر مشهور سینما

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.