بیوگرافی نیوشا ضیغمی و زندگی نامه جالب

0

نیوشا ضیغمی بازیگر معروف سینما و تلویزیون در تاریخ 1359/4/18 در تهران به دنیا آمد . او لیسانس روانشناسی کودکش را از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت. سپس وارد عرصه بازیگری شد . نیوشا ضیغمی فرزند محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور است.

در این بخش از سایت سینما تئاتر مای استیج به شرح بیوگرافی نیوشا ضیغمی و خانواده اش می پردازیم .

بیوگرافی نیوشا ضیغمی : مخالفت پدر و مادر نیوشا ضیغمی برای بازیگری

در ابتدا پدر و مادرم با بازیگری من مخالف بودند . البته مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت.  ولی پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم  کارهای علمی را دوست داشته و دارد . او ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! اما وقتی پیشرفت سریع من را دید کم کم موافقت خودش را اعلام کرد. ( بیوگرافی نیوشا ضیغمی و همسرش و زندگینامه نیوشا ضیغمی)

خانواده نیوشا ضیغمی
خانواده نیوشا ضیغمی

روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی : بیوگرافی نیوشا ضیغمی

اسم خواهر نیوشا ضیغمی روشا ضیغمی است . او  متولد 29 دی ماه 1369 از بازیگران سینما می باشد. روشا ضیغمی دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کار هنری را با گرافیک آغاز کرده است. اولین تجربهٔ وی در عرصه بازیگری بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی است و همچنین او در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش همبازی شد. او به تازگی در سریال ماتادور که از شبکه اول سیما پخش می شود در کنار پوریا پور سرخ ، شقایق فراهانی ، لیندا کیانی ، سام درخشانی و پولاد کیمیایی ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی روشا ضیغمی
بیوگرافی روشا ضیغمی

 ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان

نیوشا ضیغمی از ماجرای ازدواجش با آرش پولادخان می گوید. حکایت آشنایی من و آرش بسیار جالب است. چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به خاطر فیلم هایم می شناخت . این قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.( بیوگرافی نیوشا ضیغمی و همسرش و زندگینامه نیوشا ضیغمی)

آرش پولادخان میگویدحق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم. یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد.

از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم. خوشبختانه این اتفاق افتاد. و جالب است بدانید که او به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

بیوگرافی نیوشا ضیغمی و همسرش
بیوگرافی نیوشا ضیغمی و همسرش

ملاک ازدواج نیوشا ضیغمی و مهریه نیوشا ضیغمی

به گفته نیوشا ضیغمی مهمترین ملاکش برای ازدواج ادب بوده است . نیوشا شیغمی : راستش را بخواهید مهم ترین ملاک من برای ازدواج شخصیت و ادب و احترام بود. من در بدترین شرایط نمی توانم بی ادب باشم و نمی توانستم با مردی که احترام نگذارد و بددهن باشد، ازدواج کنم. بنابراین ادب مهمترین اصل من برای ازدواج بود.

آرش این ویژگی خوب را دارد که با احترام برخورد می کند و همراه و دوست واقعی من است. خیلی طول کشید که او را انتخاب کردم. اما شرط و شروطی نگذاشتم که به زور آنها رابطه را حفظ کنم. مهریه ام یک سکه است. نمی توانم درک کنم که 2 خانواده سر تعداد سکه با هم چانه می زنند. بیوگرافی شهرام قائدی و علاقه به دخترش را مطالعه کنید.

 

خانه داری نیوشا ضیغمی

شاید هیلی ها فکر کنن من اصلا خانه داری را دوست ندارم و دست به سیاه و سفید نمیزدم . اما باید بدانید که در زندگی شخصی ام زمانی که درگیر کار خاصی نباشم گاهی درست عین یک زن خانه دار رفتار می کنم . مثل یه کدبانو کارهای خانه نظیر طبخ غذا، شستن لباس و اتوکشی و گردگیری خانه را انجام میدهم . همچنین اگر پای تعریف از خود نگذارید باید بگویم دستپختم هم به نسبت خوب است.( بیوگرافی نیوشا ضیغمی و همسرش و زندگینامه نیوشا ضیغمی)

کلینیک زیبایی نیوشا ضیغمی

این زوج خوشبخت مدام در حال پیشرفت و ارتقا هستند . همینطور که نیوشا ضیغمی و همسرش به تازگی در مراسمی یک کلینیک زیبایی به نام نیوشا ضیغمی و یک گالری نقره جات به نام پولاد خان را با حضور بازیگران مشهور افتتاح کردند. در این مراسم که در خیابان پاسداران تهران برگزار شد، چهره های هنری و رسانه ای حضور داشتند که از میان آن ها می توان به محمدرضا شریفی نیا، سید علی ضیاء، آنا نعمتی، بهنوش بختیاری، رضا رویگری، دانیال عبادی، کمند امیرسلیمانی و… اشاره کرد.

فیلم های سینمایی نیوشا ضیغمی

حیرانی1393

آدم باش1393

ایران برگر 1393

دریا و ماهی پرنده1393

آینه شمعدون 1391

فیتیله و ماه پیشونی1390

گشت ارشاد 1390

چارسو 1389

دختر شاه پریون1389

یکی برای همه1389

پرتقال خونی1389

پرستوهای عاشق1389

زمهریر 1389

دموکراسی تو روز روشن1389

اخراجی ها 21387

تلافی 1386

توفیق اجباری 1386

قرنطینه 1386

اخراجی ها 1385

پارک وی 1385

حس پنهان 1385

گناه من 1385

تردست 1383

شوریده 1383

مواجهه 1386

مجموعه تلویزیونی

راستش را بگو

در چشم باد

جشنواره ها

کاندیدا نقش اول زن برای فیلم شوریده در بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.