ازدواج رامبد جوان و معرفی همسر او

0

طبق اطلاعاتی که بدست امده بازیگر مشهور سینما ، رامبد جوان سه بار ازدواج کرده است . این که دلیل طلاق او چه بوده به ما مربوط نمی شود . باید سعی کنیم در مورد دیگران هیچ وقت قضاوت نکنیم و پشت سر کسی حرف نزنیم . ما فقط در این پست از مقاله سینما تئاتر مای استیج سعی داریم این سه خانم را به شما معرفی کنیم . پس با ما همراه باشید.

 ازدواج رامبد جوان با ماندانا روحی

به گزارش سینما تئاتر مای استیج حدودا در دهه 70 بود که رامبد جوان با ماندانا روحی ازدواج کرد. ماندانا روحی هم مانند رامبد جوان هنرمند بود. البته ماجرای ازدواج آنها زیاد به گوش اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان با ماندا روحی این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را عقد کرد. آنها پس از چند سال به مشکل برخوردند و جدا شدند. ( ازدواج رامبد جوان با ماندانا روحی )

ازدواج رامبد جوان با ماندانا روحی
ازدواج رامبد جوان با ماندانا روحی

 ازدواج رامبد جوان با سحر دولتشاهی

رامبد جوان چند سال بعد و در حدود 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد. او با سحر دولتشاهی ازدواج می کند. ماجرای آشنایی سحر دولتشاهی و رامبد جوان به صحنه تئاتر برمی گردد. همچنین این دو در سریال مسافران با یکدیگر هم بازی بودند. داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد. سحر دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و آتیلا پسیانی در این آشنایی تاثیر گذار بود. این دو هم به دلایل خصوصی خودشان از هم جدا می شوند.( ازدواج رامبد جوان با سحر دولتشاهی )

گپ شیرین و مصاحبه با رامبد جوان

ازدواج رامبد جوان با سحر دولتشاهی
ازدواج رامبد جوان با سحر دولتشاهی

 ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان

رامبد جوان با نگار جواهریان ازدواج میکند .در فضای مجازی شایعه ای مبنا بر عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک ورد زبانها شده است. همچنین برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل می دانند. ولی همه اینها شایعه است و خبری در این باره نرسیده است. ( ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان )

ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان
ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان

 درباره علل جدایی او از همسران خودش بیان میکند : (( دوست ندارم درباره زندگی خصوص ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.))

حق هم با اوست . هیچ وقت هیچ کس را قضاوت نکنید. همیشه دلیل یک جدایی مشکل دار بودن یک طرف نیست . حتی اگر این اتفاق چند بار بیفتد . گاهی دلایل طلاق فقط عدم تفاهم است . شاید هر دو طرف فوق العاده باشند اما با هم سازگاری نداشته باشند . پس قضاوت ممنوع.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.