ثبت آگهی رایگان

0

رشد و توسعه تکنولوژی، به عنوان یکی از کلیدی‌ترین ویژگی‌های این روزها، این امکان را به ما داده است  تا با به کارگیری موثر و مفید مزایای آن آرامش و راحتی بیشتری را برای زندگی فراهم کند و نیازها را به بهترین شکل ممکن حل کند. در چندین سال گذشته دنیای تکنولوژی تحولات چشمگیری را شاهد بوده ایم، به ویژه اگر چرخی در دنیای آنلاین بزنید این تغییرات را برجسته تر میبینیم.از گوشی های موبایل در دستمان گرفته تا اپلیکیشن ها و سایت های ریز و درشت که همه به نوعی ارائه دهنده خدماتی خاص هستند.

این تغییرات به حدی در زندگی ما تاثیر گذاشته اند که زندگی بدون آن ها، حتی تصورشان هم برای ما سخت است. تحولات شگرف یاد شده در حوزه تکنولوژی اثرات جدی بر تمامی حوزه‌های زندگی و از جمله در حوزه معاملات و کاریابی داشته است به گونه‌ای که بنیادهای اساسی و تمامی فرایندهای سنتی انجام معامله را دچار دگرگونی جدی کرده است.

تا همین چند سال پیش حوزه معاملات وسایل نقلیه، املاک، کالا،معاوضه لوازم کهنه با نو و حتی کاریابی  از یک منطق و فرایند سنتی تبعیت می‌کرد. اما امروزه این فرایند سنتی همچون گذشته کارایی ندارد و لازم است تا از تکنولوژی برای این فرآیندها استفاده کرد. دیگر لازم نیست که حتما کالای خود را در مغازه های فیزیکی به فروش برسانید و یا لازم نیست که برای خرید خودرو به بنگاه های فروش خودرو بروید. بهتر انرژی و زمان خود را ذخیره کنید. لپ تاپ یا گوشیتان را بردارید و سری به وب سایت های تبلیغاتی بزنید.

http://e72.ir/wp-content/uploads/%D8%B8%D8%B3%D8%AB%D9%84.jpg

وب سایت تبلیغاتی کتیبه دربرگیرنده کلیه نیازهای تبلیغاتی

وب سایت تبلیغاتی “کتیبه” سرویسی کامل از کلیه مراجع تبلیغاتی برای امور مورد نیاز شما میباشد. کافیست بدانید که چه میخواهید. قرار است برای کسب و کارتان همکاری بیابید؟ به دنبال خرید خودرو یا ملکی مناسب میگردید؟ قرار است کالایی را به فروش برسانید؟ به دنبال بانک اطلاعاتی جامع برای کسب و کارهایتان میگردید؟ کتیبه در برگیرنده کلیه نیازهای شما برای معامله و فرایندهای کاریست.

از ویژگی‌های بارز کتیبه و سرویس‌های ارائه شده در آن نه تنها استفاده از آخرین دستاوردهای دانش تکنولوژی بلکه استفاده از تجارب مجرب‌ترین کارشناسان تبلیغات می‌باشد.

http://e72.ir/wp-content/uploads/%D8%B3%D9%81%D9%84.png

مزایای استفاده از وب سایت کتیبه:

  • فروشندگان میتوانند آگهی رایگان خود را درج نمایند. البته شرایط تعرفه های پلکانی هم مطرح شده است تا افرادی که تمایل به تبلیغات برجسته تر دارند حق انتخاب های بیشتری داشته باشند.
  • ارائه آگهی فروش کلیه وسایل در یک وب سایت امکان پذیر است. فرقی ندارد کالای شما برای فروش چه باشد. ماشین، خانه ، موتورسیکلت، زمین ، پوشاک و …. هرچیزی که قابلیت فروش داشته باشد و در عین حال از قوانین قانونی جمهوری اسلامی تبعیت میکند میتواند در کتیبه تبدیل به پول نقد شود. اگر هم دوست ندارید پول دریافت کنید میتوانید مبادله کالا به کالا انجام دهید .
  • در کتیبه با در  اختیار قرار دادن امکان جستجو، مقایسه، دسته‌بندی و طبقه‌بندی‌های متنوع انتخاب را برای خریدار و فروشنده تسهیل کرده ایم. لازم نیست زمان زیادی را صرف دستیابی به دسته مورد نظر خود کنید. به راحتی با چند فیلتر ساده میتوانید انتخاب درستی داشته باشید.
  • دنبال بانک اطلاعاتی کاملی از مشاغل و صنایع میگردید؟ میخواهید مشتری یا همکار بیاید؟ کتیبه همه چیز را برای شما آماده کرده است. کافیست سرچ کوتاهی کنید و اطلاعات مورد نیازتان را برداشت کنید.
  • کتیبه در راستای اصول سئو بنا شده است. این ویژگی منجر به بازدید فراوان در این سایت شده و امکان ایجاد بازخورد فراوان را برای آگهی دهندگان فراهم آورده است.
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و تایید هر آگهی در بازه زمانی حداکثر ۱۵ دقیقه  نمونه ای کوچک اما پرمعنی برای نمایش سرعت، تیم حرفه ای پشت صحنه است تا سبب شود به راحتی و با اطمینان تبلیغات خود را به ما بسپارید.

http://e72.ir/wp-content/uploads/%D8%AB%D8%B3%D8%BA%D8%B5%D8%B3%D8%AB%D8%BA.jpg

نحوه کار با  سرویس تبلیغاتی کتیبه به چه صورت است؟

علاقه مندان به فروش کالا، معرفی خدمات ، متخصصین و افراد همکار یا کارمند مناسب بدون پرداخت هیچ گونه هزینه­ای میتوانند در وب سایت تبلیغاتی کتیبه ثبت نام کنند. پس از ثبت نام امکان ثبت آگهی رایگان فراهم میشود.

فعالیت های بخش کاریابی وب سایت تبلیغاتی کتیبه:

اگر صاحب کسب و کاری هستید و درصدد جذب نیروی ماهر و حرفه ای میباشید. یا شاید خودتان به دنبال کسب و کاری مناسب هستید.کتیبه فرصت رسیدن به این افراد را برای شما به دو شیوه فراهم ساخته است.

  •  آگهی استخدام: بدیهی ترین حالت ارسال آگهی استخدام بر روی سایت است. شما میتوانید در کمتر از چند دقیقه اقدام به درج آگهی استخدام مورد نظرتان را تهیه و ارسال کنید . این آگهی به محض انتشار به افراد جویای کار مطابق با مندرجات شما پیامک میشود. همچنین آگهی منتشر شده شما در معرض دید روزانه هزاران بازدید کننده قرار میگیرد و چه چیزی ازین بهتر که به صورت رایگان بارها دیده شوید؟

وبسایت تبلیغاتی کتیبه همچنین بصورت اتوماتیک هر هفته آخرین موقعیت­های شغلی آگهی شده را به افرادی که تحصیلات، تجربه کاری یا علایق حرفه­ ای مرتبط با آگهی شما و شرایط مندرجات در آگهی دارند ایمیل می­کند. دوست داران آگهی شما هم رزومه خود را به صورت آنلاین برای شما ارسال میکنند و همچنین  میتوانند با شماره های درج شده توسط شما تماس بگیرند . سپس شما با ایجاد یک قرار حضوری همکاری را نهایی میسازید.

  •  جستجو در بانک مشاغل و صنایع : شما به عنوان یک کارجو میتوانید از دو شیوه کار محبوب خود را پیدا کنید. یک استفاده از آگهی های کاریابی منتشر شده و دوم مراجعه به  همچنین امکان این را دارید که مشاغل مورد نظر خود را مستقیما در مجموعه بانک اطلاعاتی جمع­ آوری شده از مشاغل و خدمات موجود در سایت جستجو کنید.
  •  جستجو در رزومه های جمع آوری شده :  برخی از کارفرمایان تمایل دارند که آکهی ثبت نکنند و با انبوهی از درخواست ها مواجه نشوند. آن ها ترجیح میدهند تا تعدادی رزومه نزدیک به درخواست خود را بررسی و مقایسه کنند و در بین این رزومه ها کارمند دلخواهشان را پیدا کنند. کتیبه توانسته با دقت بسیار رزومه های دریافتی خود را دسته بندی نماید. کارفرمایان در صورت تمایل میتوانند با بخش مدیریت تماس بگیرند و پکیج رزومه ای دلخواهشان را تهیه کنند.

وب سایت تبلیغاتی کتیبه با فراهم آوردن انتخاب ها و شرایط متعدد فرصتی را فراهم ساخته تا بتوانید به راحتی همکار دلخواهتان را پیدا کنید و یا سرکار بروید.

 http://e72.ir/wp-content/uploads/%D8%BA%D8%B5%D8%AB%D9%82%D8%BA.jpg

با کتیبه میتوانید هم آنلاین بخرید و هم آنلاین بفروشید:

کتیبه بهترین بستر خرید و فروش خدمات و کالا است. در این سرویس به راحتی میتوانید محصولات خود را برای فروش آگهی کنید و مشتریان بالقوه خود را پیدا کنید. لازم نیست که حتما فروشگاه داشته باشید در هر کجای ایران که باشید حتی در منزلتان میتوانید به راحتی اقدام به فروش کالای خودتان و یا معرفی خدماتتان نمایید.

http://e72.ir/wp-content/uploads/%D8%B8%D9%82%D8%BA%D8%A7%D8%B9%D9%8F%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%84%D8%9B%D8%A2.png

فعالیت های بخش کاریابی وب سایت تبلیغاتی کتیبه:

بخرید: خرید در کتیبه آسان است. کافیست تنها فیلترهای مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید تا شرایط پیدا کردن و دستیابی به کالای دلخواهتان ساده گردد. سپس میتوانید به راحتی خدمات دلخواهتان را بیابید.

به این نکته توجه کنید که گشت و گزار در کتیبه رایگان است. تنها توجه داشته باشید که قبل از مشاهده کالای مورد نظرتان و اطمینان از صحت و سلامت آن به پرداخت هزینه آن مبادرت نورزید.

بفروشید: فروختن از خریدن مهم تر است. بزرگترین هدف راه اندازی وب سایت کتیبه و وب سایت های مشابه آن کمک به چرخه فروش کالا و خدمات است. همه تلاش ما بر آن است تا کمکی کنیم به توسعه فروش.

فروشندگان عزیز قبل از ایجاد آگهی فروش توجه کنید که محصول یا خدمات شما با اهداف و قوانین سایت مغایرتی نداشته باشد تا خدای نکرده آگهی شما پس از انتشار حذف نگردد و یا پیگرد های آتی به دنبال نداشته باشد.

ثبت آگهی فروش در وب سایت تبلیغاتی کتیبه آسان تر از هر چیزیست که تصور نمایید. میتوانید با ثبت نام در وب سایت در کمتر از یک دقیقه آگهی رایگان خود را ثبت نمایید. ثبت آگهی در کتیبه در حال حاضر هیچ محدودتی ندارد و میتوانید به آسانی آگهی های خود را ثبت کنید.

همچنین در صورت تمایل برای بیشتر دیده شدن، ایمیل و پیامک شدن آگهیتان برای مخاطبین و همچنین برای بهره مندی از خدمات جانبی بیشتر از شرایط پله کانی افزایش بازدید کتیبه استفاده کنید. برای اطلاع از این بخش قسمت تعرفه ها و ستاره دار کردن آگهی های کتیبه را مطالعه نمایید.

معاوضه کنید:

گاها دوست نداریم برای خرید کالایی پولی بپردازیم. کتیبه برای این دسته از افراد راهکار جالب و کاربردی در نظر گرفته است . به راحتی میتوانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید و به جای پرداخت پول نقد کالایی دیگر را با آن معاوضه کنید.

علاقه مندان میتوانند برای بهره گیری از این امکانات به بخش معاوضه کالا به کالای کتیبه مراجعه کنند.

کتیبه باور دارد که میتواند به راحتی سیستم فروش کسب و کارتان را متحول کند. به ما اعتماد کنید تا از فروش لذت ببرید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ هتل آپارتمان مشهد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری