عکس زیر خاکی و قدیمی گیتی خامنه زن محبوب دهه شصت در اینستاگرام

0

گیتی خامنه مجری محبوب تلویزیون عکسی قدیمی در اینستاگرام گذاشته که در این بخش عکس و متن زیر آن را به شما نشان می دهیم. همچنین بیوگرافی مختصر گیتی خامنه را به صورت مختصر در این بخش از سایت سینما تئاتر مای استیج ملاحظه خواهید کرد.

 

تصویر زیرخاکی مجری زن محبوب دهه شصت گیتی خامنه در اینستاگرام

گیتی خامنه در سال ۱۳۴۳ در تهران به دنیا آمد. گیتی خامنه مجری برنامه‌های کودک تلویزیون شبکه یک از سال ۱۳۵۸ تا اواسط دهه ۷۰ بوده است.

گیتی خامنه مجری محبوب دهه شصتی به مدت ۱۵ سال در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مشغول به کار بود و بعد از آنبه خارج از ایران رفت. ( بیوگرافی گیتی خامنه )

گیتی خامنه
گیتی خامنه

او مقطعی در یکی از مدارس کالیفرنیای شمالی، هنر و زبان فارسی تدریس می‌کرده است.

گیتی خامنه مجددا در سال ۱۳۸۹ دوباره به ایران برگشت و دوباره در شبکه تهران به اجرای برنامه «بچه‌های دیروز» مشغول شد که مربوط به خاطرات کودکان دهه ۶۰ است.

گیتی خامنه در فروردین ۹۵ پس از نزدیک به ٢٠ سال دوباره به حیطه مجری گری کودک بازگشت و این بار مجری میان برنامه های شبکه پویا شد.

گیتی خامنه
گیتی خامنه

گیتى خامنه مجری زن محبوب دهه شصت عکس بالا را در اینستاگرام گذاشته و می گوید :

«سال ها قبل وقتی افتخار همکاری با عزیز سفرکرده عباس کیارستمی، را پیدا کردم؛ خاطراتی در زندگی ام شکل گرفتند که حتی پاک کن قدرتمند زمان هم، توان زدودن شان را از خاطرم ندارد!
آن روزها وقتی برای یافتن لوکیشن و تست هنرپیشه به شمال می رفتیم، عباس کیارستمی وفادارانه از کاراکترهای فیلم های قبلی اش سراغ می گرفت، به دیدارشان می رفت و از حال و اوضاعشان جویا می شد.

آنجا و سر فیلم «زیر درختان زیتون» با بابک و احمد احمدپور آشنا شدم. بچه های باصفایی که در فیلم «خانه دوست» خوش درخشیدند و کیارستمی اگر حالا بود، مثل آن روزها نمی گذاشت خاطراتشان به دست فراموشی سپرده شود.

یادم می آید روزی از یکی از دغدغه هایش با من گفت و من حالا با گذشت زمان بیشتر عمق آنچه به حق نگرانش بود را در می یابم!

استاد گفت: کودکانی مثل بابک و احمد، وقتی در مقابل دوربین قرار گرفتند، یکباره از دنیای اطرافشان فاصله گرفتند، با اقبال مواجه شدند و مرکز توجه قرار گرفتند، و زمانی که با گذشت زمان، آن توجه ها کم و کم تر شود و آن شیرین کامی ها به دست فراموشی سپرده شوند، آن ها لحظات دشواری را تجربه خواهند کرد و این آینده ای است که در انتظار بسیاری از کودکان و نوجوانان بازیگر و یا نابازیگر ی است که وارد این عرصه می شوند و با تلخ کامی از آن جدا می شوند.

سال ها بعد زمانی که بسیار اتفاقی بابک احمدپور، بازیگر معصوم خانه دوست با چشمان قهوه ای نگرانش را دیدم، خیلی بیشتر از گذشته به آنچه استاد گفته بود، اندیشیدم و نگران همه بازیگران آماتور و نابازیگرانی شدم که اگر کاشف استعداد آن ها، حمایتش را از آنان دریغ کند و یا مثل عزیز سفر کرده ما، به جاودانگی بپیوندد، آیا کس دیگری از بابک ها و احمدها سراغ خواهد گرفت!؟

و امروز وقتی در خلال پیام هایی که گاه گاه از بابک احمدپور دریافت می کنم از همراهی او با توری در حوالی زادگاه اش خبردار شدم؛ به حرمت دلنگرانی استاد و علاقمندی اش به قهرمانان فیلم هایش، برای ادای دین به محبت و پشتیبانی او از آن ها و خودم، تصمیم گرفتم بهترین دوستان دنیا را در ماجرای سفر به لوکیشن های سه گانه عباس کیارستمی به همسفری مسافر، خانه دوست، شریک کنم.

امید که یاری قهرمان معصوم کودکی از دست رفته، آرامش را به روح مسافر خانه دوست، هدیه کند.»

گیتی خامنه
گیتی خامنه

برای این مجری عزیز آرزوی موفقیت می کنیم.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.