جریان خودکشی آشا محرابی و بیوگرافی

0

خانم آشا محرابی که از بازیگران سریال « همه چیز آنجاست » ، این روزها خیلی در معرض دید تماشاچیان قرار گرفته . او فرزند آقای اسمائیل محرابی ، بازیگر توانای سینما و تلوزیون می باشد.

خانم محرابی در سال ۵۲ در تهران زاده شده و از سن ۱۳ سالگی وارد عرصه ی هنر می شود . او با بازی در سریال آینه توانست به اطرافیانش ثابت کند که خون پدرش که سرشار از هنر است در او هم جریان دارد.

عکسهای آشا محرابی

جریان خودکشی آشا محرابی

آشا محرابی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و فوق لیسانس روابط بین المللی دارد. اشا محرابی با اینکه به بازیگری بیشتر علاقه دارد اما صدای زیبایش موجب شد تا از او در رادیو و نمایش های رادیویی استفاده کنند. صدایش را همه بیاد داریم ولی وقتی وارد عرصه ی بازیگری شد اولش برای بیننده سخت بود که بپذیرد آشا بازیگر شده اما کم کم همه به چهره ی او با صدایش عادت کردند و این قضیه دیگر برایشان تازگی نداشت.

عکسهای آشا محرابی

به گزارش سینما تئاتر مای استیج اشا محرابی در سریال های « مرگ تدریجی یک رویا ، آشپزباشی ، قلب یخی » بازی زیبایی کرده است. همچنین او این روزها هم در سریال « همه چیز آنجاست » با نقش خانم سحر بزرگمهر ایفای نقش کرد و توانست جذابیت خوبی در بین مخاطبین کسب کند. خودکشی آشا محرابی

ولی ایا واقعا شایعه خودکشی این بازیگر محبوب واقعیت دارد ؟ اگر واقعیت دارد واقعا چرا خانم آشا محرابی خودکشی کرد؟ او دقیقا بعد از بازی در فیلم سینمایی « تهران من حراج » که پخش آن ممنوع شده بود و حتی عوامل فیلم را بخاطر تدارک دیدن در تولید چنین فیلم منکراتی ، مجازات کردند ، خبر خودکشی اش پخش شد که همه را غافلگیر کرد.

عکسهای آشا محرابی خودکشی آشا محرابی

شاید اثرات بازی در چنین فیلمی بود ه که باعث شده او این کار را کند. البته ناگفته نماند که او پس از چند روز بستری شدن در بیمارستانی خصوصی ، راضی به مصاحبه با خبرنگاران نشد اما خبر خودکشی او را یکی از بستگان نزدیکش تکذیب کرد و اظهار داشت که : آشا فقط چند روزی مریض خواهد بود و نیاز به استراحت دارد و خودکشی نکرده. خودکشی آشا محرابی خودکشی آشا محرابی خودکشی آشا خودکشی آشا محرابیمحرابی

به گزارش سینما تئاتر مای استیج شنیده از رسانه های دیگر پس از مصرف قرص برنج و مسمویت شدید، اقدام به رگ زنی از سه نقطه کرده بود که خوشبختانه با تلاش پزشکان این امر ناکام ماند و شانس زندگی مجدد را یافت. بنا بر اظهارات کادر معالج این هنرپیشه معروف، وی سابقه هیچ نوع بیماری افسردگی و روانی را نداشته است و گویا مشاجره وی با خانواده‌اش منجر به خودکشی شده است. خودکشی آشا محرابی

عکسهای آشا محرابی

این بازیگر به مدت یک روز در یکی از بیمارستان‌های خصوصی غرب تهران بستری بود و علیرغم صلاحدید پزشکان و تنها به دلیل انعقاد قرارداد کاری مهم با رضایت خانواده و قبل از پایان دوره درمان ترخیص شده است».در حالی که محرابی پاسخ‌گوی تلفن همراه خود نبود، در تماسی با یکی از نزدیکان او در این باره پرسیدیم که وی خبر خودکشی را تکذیب کرد. او با بیان اینکه آشا محرابی هم اکنون در حال استراحت است، گفت: «البته وی کمی ناراحتی و خستگی روحی دارد که با استراحت بر طرف خواهد شد». خودکشی آشا محرابی
عکسهای آشا محرابی خودکشی آشا محرابی

این بازیگر سریال‌های «مرگ تدریجی یک رویا»،«آشپزباشی» و همچنین سریال ویدیویی«قلب یخی» را در کارنامه دارد و این روزها مشغول بازی در سری دوم همین سریال به کارگردانی محمد حسین لطیفی است.

ولی این نکته را همیشه یادتان باشد تا چیزی را ندیده اید یا از چیزی صد در صد مطمین نشدید هیچ وقت در مورد ان حرف نزنید.
امیدواریم از این بخش از سینما تئاتر مای استیج بهره مند شده باشید. اگر شما اطلاعات جدیدی در این باره داشتید لطفا در قسمت نظرات بیان کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ هتل آپارتمان مشهد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری