۱۰ ایده برای کار در سینما سری دوم

0

برخی از ما به سینما علاقه داریم و دوست داریم شغلمان یک جوریبه سینما مربوط شود. ولی نمیدانیم چه شغلهای اینگونه هستند . یعنی چه شغلهایی مربوط به عرصه سینماست. در این بخش از سینما تئاتر مای استیج چند شغل مربوط به سینما را به شما معرفی می کنیم.

ایده برای کار در سینما

چند ایده برای کار در سینما را برای شما گرداوری کرده ایم.

۱۱. راه‌اندازی بلاگ نقد و بررسی فیلم ایده برای کار در سینما

راه انداختن یک سایت ، وبلاگ ، بلاگ و … در زمینه نقد و بررسی فیلم و قلم پیشنهاد خوبی برای کسب درآمد است. البته باید اطلاعاتتان را در این زمینه زیاد کنید. برای افزایش جذابیت بلاگ خود می‌توانید از پشت‌صحنه فیلم‌ها، هنر پیشه‌هایی که معرفی خواهند شد و مصاحبه با ستاره‌ های معروف فیلم‌ ها کمک بگیرید تا بازدید بیشتری داشته باشید. وقتی بازدید سایتتان زیاد شود میتوانید تبلیغات بگیرید و در امد کسب کنید.

ایده برای کار در سینما

۱۲. استعدادیاب شوید ایده برای کار در سینما

برای یک کسب و کار موفق همیشه لازم نیست دنبال استعدادهای خودتان باشید . مثلا شما میتوانید به دیگران توجه کنید و هنرمندان، کارگردانان و بازیگران جواب را پیدا کنید و آنها را به اهل فن معرفی کنید.

۱۳. برنامه‌های سینمایی راه‌اندازی کنید ایده برای کار در سینما

به گزارش سینما تئاتر مای استیج این یک ایده دیگر برای راه‌اندازی یک کسب و کار سینما و کسب درآمد از  صنعت فیلم است. می‌توانید سالانه برنامه‌هایی برای انتخاب بهترین فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی یا سینمایی راه‌اندازه کنید. نمایش‌هایی ترتیب دهید و جوایزی را نیز به آن اختصاص دهید.

این کار نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه زیادی است اما در صورت موفقیت سرمایه خوبی به شما بر میگردد.

۱۴. یک سایت دانلود فیلم راه‌اندازی کنید ایده برای کار در سینما

شما میتوانید یک سایت دانلود درست کنید و در انجا فیلمهایی را برای دانلود بگذارید . حتی شما میتوانید حق انحصاری انتشار فیلم و سریال‌ ها را به طور آنلاین به خودتان اختصاص بدهید. برای اینکار کافیست رهنگ کپی‌رایت و احترام به آن در جامعه جایگاه بهتری پیدا کند. در این صورت شما هم ‌می‌توانید مانند NetFlix یا IrokoTV و سایرین از انتشار آنلاین فیلم‌ها درامد کسب کنید.

۱۵. کسب و کار اجاره فیلم راه‌اندازی کنید ایده برای کار در سینما

در گذشته این شغل بهتر جواب میداد. همانطور که ما هر فیلم جدیدی می امد به ویدئو کلوپ می رفتیم و ان فیلم را اجاره میکردیم.دنیای دیجیتال جای فیلم‌ها و سی‌دی‌ها را پر کرده است.

۱۶. یک برنامه تلویزیونی راه‌اندازی کنید ایده برای کار در سینما

به گزارش سینماتئاتر مای استیج با کمک یک گروه تهیه کننده میتوانید یک برنامه تلویزیونی راه بیندازید. یک زمان را از صداوسیما خریداری می‌کنید و برنامه تلویزیونی خود را راه‌اندازی می‌کنید. هرچه به محبوبیت بیشتری دست پیدا کنید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

نمونه‌های این برنامه‌ها را در تلویزیون ایران حتما دیده‌اید. اسپانسرها و تبلیغات میان برنامه‌ای حکایت از منابع درآمدی این کسب و کار دارد.

۱۷. پیشکار ادبی شوید  ایده برای کار در سینما

منظور از پیشکار ادبی کسی است که وظیفه‌ اش فروش فیلمنامه‌ هاست. برای اینکار کافیست بتواند آنها را به تهیه‌کننده‌ها و شرکت‌های فیلمسازی نشان دهد و به فروش برساند.

۱۸. طراح لباس ایده برای کار در سینما

طراح لباس یک ایده خوب برای کسب و کار در صنعت سینما و فیلم است. از انتخاب رنگ تا استایل، جنس و کیفیت پارچه‌ها و لباس‌هایی که در فیلم مورد استفاده قرار می‌گیرند، همه بر عهده طراح لباس است. اگر ایده و ذوق داشته باشید میتوانید در این کار موفق شوید.

۱۹. طراح گریم ایده برای کار در سینما

طراح گریم بودن هم یک شغل جالب و پر درامد سینما است که یک نوع سرگرمیهم محسوب می شود و شما میتوانید با لذت این کار را انجام دهید. نقش او در فیلم و جذابیت‌های بصری هنرپیشه‌ها غیرقابل انکار است.

۲۰. ویرایش‌گر فیلم ایده برای کار در سینما

ویرایشگری فیلم یک ایده خوب برای شغل های سینمایی است .اهمیت ویرایشگر فیلم در صنعت سینما راه هرگز نمی‌توان نادیده گرفت. نقش آنها زیباسازی نهایی فیلم است. یک ویرایشگر ماهر صحنه‌ها را با دقت انتهاب می‌کند و بهترین راه برای انتقال داستان فیلم را بر اساس آنچه مدنظر کارگردان است پیدا می‌کند.

همچنین سری اول شغلهای سینمایی را در زیر مطالعه کنید :

بیشتر بدانید :  ۱۰ ایده شغل سینمایی سری اول

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از سینما تئاتر مای استیج درباره ایده برای کار در سینما تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. اگر به سینما علاقه دارید این شغلها را به شما پیشنهاد میکنیم.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ هتل آپارتمان مشهد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری