بیوگرافی و عکس جشن تولد امیر محمد

0

امیر محمد متقیان در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۷۴ در تهران متولد شد. امیر محمد متقیان یکی یکدانه خانه است تا کلاس پنجم ابتدایی در مدرسه تیزهوشان درس خواند. رشته دبیرستانش رشته ادبیات و علوم انسانی بود.

به گزارش سینما تئاتر مای استیج امیر محمد متقیان عاشق ماشین و بازیگری است و از ۸ سالگی خاک صحنه خورده است. او در سال ۸۴ با عمو پورنگ و تلویزیون آشنا شد. شهرت اصلی او با عموپورنگ به اوج رسید.

عکسهای امیر محمد متقیان

عکسهای امیر محمد متقیان

بیوگرافی امیر محمد متقیان

امیر محمد متقیان زاده ۱۳ تیر ۷۴ صدای دلنشینی دارد و تاکنون بیش از ۲۰ ترانه شاد و کودکانه را با عموپورنگ همخوانی کرده است. امیر محمد متقیان خوانندگی ۵ اثر موسیقایی در ژانر مذهبی را نیز به تنهایی به عهده داشته است.

زنگ تفریح : عکس تولد سارا دختر مستربین ایران

امیرمحمد راحت حرف می‌زند و مزه‌پرانی‌هایش حال خوبی به آدم می‌دهد. اگرچه به عقیده خیلی‌ها، دیده شدن و اهمیتش را از بودن و قرار گرفتن در کنار عمو پورنگ دارد، اما سال‌ها حضور و مقبولیتش نشان داده بی‌آن که سایه‌ای بر سرش سنگینی کند، قابلیت ماندن دارد، هرچند بامرام‌تر از آن است که بخواهد ساز جدایی کوک کند: «تا وقتی عمو پورنگ مرا بخواهد می‌مانم و همکاری می‌کنم.» این را با تاکید و تعصب خاص می‌گوید.

عکسهای امیر محمد متقیان
عکسهای امیر محمد متقیان

عکسهای امیر محمد متقیان

زمینه فعالیت: مجری کودک، خواننده

تولد امیر محمد متقیان: ۱۸ خرداد ۱۳۷۴

محل زندگی امیر محمد: تهران

ملیت: ایرانی

سال‌های فعالیت امیر محمد متقیان: از تابستان ۱۳۸۴ با برنامه عمو پورنگ

عکس جشن تولد امیر محمد متقیان

عکسهای امیر محمد متقیان

عکسهای امیر محمد متقیان عکسهای امیر محمد متقیان عکسهای امیر محمد متقیان

دلنوشته امیر محمد متقیان

خیلی وقت بود منتظر بودم تا این عکس رو بزارم الان وقتش شد…این عکس ۴ماهگیم، ١٩ سالگی من پر از فراز و نشیب های زیادی بود، پر از اتفاقات خوب و بد که بیشترش رو در جریانید، یه چیز جالب اینکه امسال فهمیدم بیشتر آدم هایی که دوسشون دارم مثل خودم آذر ماهین پرچم آذر ماهیا بالاست یه تشکر باید بکنم از آدم هایی که امسال خیلی تولدم رو برام خاطره انگیز کردن ۱- ستار ولی زاده ۲- محمد کاشانی ۳- احمد درویشعلی پور ۴- مسلم آقاجانزاده ۵- داریوش فرضیایی ۶- ابراهیم شفیعی ۷- ….. و ممنون از کسانی که برام پیام تبریک فرستادن به هر مدلی یه چیزی! همیشه وقتی بچه بودم می‌گفتم کی میشه من ١٨ سالم بشه ؟ و بزرگترا میگفتن بزرگ که بشی حسرت این روزارو میخوری الان میفهمم چی می‌گفتن… ممنونم از همتون که بهم قوت قلب میدین ، و اما اگه بخوام حس و حال این روزهام رو بگم باید بگم که واقعاً تو دو گانگیم ، دوگانگی، به قول معروف نمی‌دونم با خودم چند چندم برام دعا کنید، دوستون دارم، یاعلی

%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b1-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d9%85%d8%aa%d9%82%db%8c%d8%a7%d9%86-1

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره این هنرمند عزیز در سینما تئاتر مای استیج تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. موفق باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ هتل آپارتمان مشهد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری