تصاویر علیرضا عصار پشت صحنه مهران مدیری

0

طبق گزارشات بدست امده فیلم ساعت ۵ عصر ساخته مهران مدیری است. فیلم جدید مهران مدیری، کارگردان و بازیگر بزرگ کشورمان ساعت ۵ عصر نام دارد که مثل همیشه فیلمی با موضوع جدید میباشد. طبق اطلاعات بدست امده علیرضا عصار خواننده پاپ در پشت صحنه این فیلم حضور داشته است. در این باره اطلاعاتی را در اختیارتان میگذاریم.

علیرضا عصار در پشت صحنه فیلم مهران مدیری
علیرضا عصار در پشت صحنه فیلم مهران مدیری

عکسهای علیرضا عصار در  پشت صحنه فیلم مهران مدیری

به گزارش سینما تئاتر مای استیج علیرضا عصار، خواننده پاپ کشورمان در پشت صحنه فیلم «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری شرکت کرد و در انجا با عوامل  فیلم ساعت ۵ عصر ملاقات نمود.

همچنین به گفته خود مهران مدیری « ساعت ۵ عصر » اولین فیلم بلند سینمایی مهران مدیری، درباره شهروندی تهرانی است که از صبح تا بعدازظهر درگیر یک سری اتفاقات غیرمنتظره است. این فیلم جالب و دیدنی است. پیشنهاد میکنیم هرگز دیدن ان را از دست ندهید.

علیرضا عصار در پشت صحنه فیلم مهران مدیری
از بازیگران اصلی ان میتوان به سیامک انصاری، آزاده صمدی و مهران مدیری اشاره کرد. فیلمبرداری این فیلم از اول آذر ماه شروع شده است و همچنان ادامه دارد.

به گزارش سینما تئاتر مای استیج فیلمبردارى این پروژه را محمود کلارى بر عهده دارد.

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از:

علیرضا شمس: دستیار اول و برنامه ریز

محمود خرسند: مدیر صدابردارى

میشا جودت: طراح گریم

امیر حسین حداد: طراح صحنه و لباس

سید حسین هادیانفر: جانشین تهیه‌کننده و مدیر تولید.

ساعت ۵ عصر از مهران مدیری

مهران مدیرى در گفتگو با بهروز افخمى در برنامه هفت از خداحافظى اش با تلویزیون پس از پخش “دورهمى” و ساخت اولین فیلم سینمایى اش خبر میدهد. بخش هایى از این گفتگو را مى خوانید:

دو ماه دیگر فیلم سینمایی خود را می سازم. دو فیلمنامه دارم. یکی کمدی و دیگری تلخ و عجیب. در این سالها به دلیل آنکه مدام درگیر تلویزیون یا شبکه نمایش خانگی بودم، نشد.

دلیل فیلم سینمایی نساختن در این سالها، ترس از ساخت فیلم سینمایی کمدی نبود. ترس از ساخت فیلم سینمایی بود. با وجود اینکه این تجربه کم نیست، اما برای سینما کم است. و دوست داشتم وقتی به سینما می آیم خیلی حرفه ای باشد.

علیرضا عصار در پشت صحنه فیلم مهران مدیری

نام فیلم “ساعت پنج عصر” است که یک فیلم کمدی است. فیلم سخت و خیابانی و بسیار شلوغ و پرجمعیتی است. ممکن است در هر سکانسی بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر حضور داشته باشند. اما فیلم تنها یک بازیگر اصلی دارد و باقی مردم اند.

داستان : فیلمی است از ۷ صبح تا ۵ بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد. فیلم مثل گلوله برفی است که هرچه جلوتر می رود بزرگتر می شود و ریتم مدام تندتر می شود و دیوانه وار بودن ماجرا بزرگتر و موضوع عظیم تر می شود. فیلم موضوعی به شدت اجتماعی دارد که هر روز با آن مواجه ایم اما بدان توجهی نمی کنیم.

بخوانید : گپ شیرین و مصاحبه با رامبد جوان

بعد از برنامه “دورهمی” دیگر کاری برای شبکه نمایش خانگی و تلویزیون نخواهم ساخت و به تولید سالی یک فیلم سینمایی کفایت می کنم. من از ۳۶۵ روز سال ۳۶۰ روز سال را کار کرده ام و فکر می کنم باید استراحت کنم.

من تصمیم دارم در ادامه مسیر فیلمسازی خود حرف های تندتر و بزرگتری در حوزه سیاست و فرهنگ و اجتماع بزنم که جای این حرف ها در تلویزیون نیست و محدودیت های آن نمی گذارد و به نظر در شبکه نمایش خانگی و ارشاد بهتر می شود اینها را بیان کرد.

 علیرضا عصار در پشت صحنه فیلم مهران مدیری

طرح فیلمنامه “ساعت پنج عصر” از خودم است اما من با خشایار الوند در حال نگارش آن هستیم. اما فیلمنامه دومم که تلخ است به تنهایی کار خودم است. علاقه خودم به نگارش متن های تلخ و جدی است.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از سینما تئاتر مای استیج تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. برای اقای مهران مدیری چه در سینما و چه در زندگی شخصی ارزوی موفقیت میکنیم.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ هتل آپارتمان مشهد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری