گریم جالب فاطمه گودرزی در نقش مرد

0

گریم توسط گریمورهای ماهر گاهی همه را شگفت زده میکند. به عنوان مثال یک گریمور ماهر و همکارانش توانستند فاطمه گودرزی را به یک پیر مرد تبدیل کنند. عکس این پیر مرد را در زیر ببینید.

گریم جالب فاطمه گودرزی در نقش مرد و عکسهای فاطمه گودرزی

گریم جالب فاطمه گودرزی در نقش مرد

باورتان می شود این عکس فاطمه گودرزی است که با گریم تبدیل به یک پیر مرد شده است ؟

گریم جالب فاطمه گودرزی در نقش مرد
گریم جالب فاطمه گودرزی در نقش مرد

زنگ تفریح : الهه حصاری بازیگر ایرانی و شباهت مادرش

جالب است بدانید که ما اول فکر میکردیم این عکس مربوط به یکی از فیلمهای اوست . ولی فاطمه گودرزی این عکس را در شبکه اجتماعی اینستاگرامش انتشار داد و در پاسخ به کسانی که درباره آن سوال کرده‌اند، گفته که تصویر مذکور مربوط به هیچ فیلمی نیست و فقط یک تست است.

گریم جالب فاطمه گودرزی در نقش مرد

طراحی اصلی این گریم بر عهده حسین یزدی بوده است. به گزارش سینما تئاتر مای استیج حسین یزدی چهره‌پردازی پروژه اخیری که گودرزی در آن بازی داشته را برعهده داشته و به احتمال فراوان این گریم در پشت صحنه همین مجموعه با نام “جاده چالوس” انجام  گردیده.

گریم جالب فاطمه گودرزی در نقش مرد

“جاده چالوس” را احمد معظمی برای پخش از شبکه تهران طی ماه های اخیر کارگردانی کرده است. در “جاده چالوس”  کسانی مثل بیژن امکانیان، محسن افشانی، نیما شاهرخ شاهی، سیما خضرآبادی و… هم بازی کرده اند.

گریم جالب فاطمه گودرزی در نقش مرد

امیدواریم از این بخش از سینماتئاتر مای استیج لذت برده باشید. این فقط یکی از معجزه های گریم در دنیای سینما بود.

 بیوگرافی لیلا اوتادی

فاطمه گودرزی Fatemeh Gudarzi (متولد ۱۹ تیر ۱۳۴۲ تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او تاکنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال (غزال) و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است. او اصالتاً بروجردی است. او دارای مدرک دیپلم اقتصاد و همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسر وی پویان گنجی نیز بازیگر است. او دختری به نام آوا هم دارد .
برای این بازیگر هنرمند و خانواده اش ارزوی سلامتی و موفقیت میکنیم.

عناوین پیشنهادی :

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.