http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار سینما

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آموزش بیان خوب آموزش فیلمنامه نویسی اصطلاحات تئاتر اصول کارگردانی اصول کارگردانی تئاتر اموزش فیلمسازی بازیگر بازیگری بیوگرافی رامبد جوان تدوینگر موفق تراژدی تکنیک فیلمنامه نویسی درام رامبد جوان سینما سینماتوگرافی عکس بازیگران عکس جدید رامبد جوان عکس رامبد جوان عکس رامبد جوان و همسرش عکس شهرام قائدی عکس نیوشا ضیغمی عکس نیوشا ضیغمی و همسرش عکسهای بازیگران عکسهای رامبد جوان عکسهای نیوشا ضیغمی فیلمنامه معرفی شغل تدوین گر مهارت فیلمنامه نویسی وظایف تدوینگر

لیست فیلمهای نیوشاضیغمی و تصاویر

خانه » اخبار سینما » لیست فیلمهای نیوشاضیغمی و تصاویر

نیوشا ضیغمی در 18 تیر سال 59 در تهران به دنیا امد. او فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی است. در این بخش از سینما تئاتر کای استیج لیست فیلمهای نیوشا ضیغمی را برایتان گرداوری کرده ایم.

نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر سال ۵۹ در تهران به دنیا امد. او فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی است.

محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور پدر و مادر او هستند . همسرش آرش پولادخان نام دارد. در این بخش از سینما تئاتر مای استیج لیست فیلمهای نیوشا ضیغمی را برایتان گرداوری کرده ایم.

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

فیلمهای نیوشاضیغمی بر حسب سال

حیرانی۱۳۹۳

آدم باش۱۳۹۳

ایران برگر       ۱۳۹۳

دریا و ماهی پرنده۱۳۹۳

یکی برای همه، (محمد آهنگرانی،۱۳۹۲)

آینه شمعدون        ۱۳۹۱

فیتیله و ماه پیشونی۱۳۹۰

گشت ارشاد       ۱۳۹۰

چارسو               ۱۳۸۹

دختر شاه پریون۱۳۸۹

یکی برای همه۱۳۸۹

پرتقال خونی۱۳۸۹

پرستوهای عاشق۱۳۸۹

زمهریر         ۱۳۸۹

دموکراسی تو روز روشن۱۳۸۹

اخراجی ها ۲۱۳۸۷

تلافی        ۱۳۸۶

توفیق اجباری        ۱۳۸۶

قرنطینه        ۱۳۸۶

اخراجی ها        ۱۳۸۵

پارک وی             ۱۳۸۵

حس پنهان        ۱۳۸۵

گناه من       ۱۳۸۵

تردست                ۱۳۸۳

شوریده               ۱۳۸۳

مواجهه        ۱۳۸۶

مجموعه تلویزیونی و سریال نیوشاضیغمی

راستش را بگو

در چشم باد

جوایز نیوشا ضیغمی

جوایز سیمرغ بلورین

نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از ۲۴ جشنواره فیلم فجر برای فیلم شوریده.

نامزد دریافت جایزه از ۲۶ جشنوارهٔ فیلم فجر برای فیلم حس پنهان.

عکسهای نیوشاضیغمی

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

عکسهای جدید نیوشاضیغمی و همسرش

نحوه آشنایی نیوشا با همسرش آرش پولادخان

از زبان همسر نیوشا ضیغمی :  من عاشق وی بودم فقط او را از فیلمهایی که می دیدم می توانستم ببینم همیشه او را زن ایده آل زندگی خود می دانستم به همین دلیل تصمیم گرفتم یکجوری به او نزدیک بشوم و با خصوصیاتش جهت ازدواج آشنا شوم . تنها راهی که به ذهنم رسید سرمایه گذاری در یکی از فیلمهای نیوشا بود , تصمیم گرفتم در یکی از فیلمهایش سرمایه گذاری کنم تا بتوان از نزدیک با او بیشتر آشنا شوم .

به ذهنم ختور نمی کرد که چنینی شخصیتی داشته باشد خیلی ایدال تر از آن چیزی بود که در فکر خود می پنداشتم . این شد که بعد از مدتی آشنایی با هم ازدواج کردیم .

 برای مادر شدن زود است

پدر و مادر شدن تصمیم بسیار بزرگی است و شما برای رسیدن به این تصمیم باید از هر جهت آمادگی داشته باشید. تا به امروز من هنوز این آمادگی را در خودم حس نکردم به همین جهت این موضوع را به زمان دیگری موکول کردیم هرچند که مدتی قبل شایعه شده بود که من در انتظار بچه دار شدن هستم و به زودی صاحب فرزند دختری می شوم. شنیدن این شایعات بی اساس در نوع خودش واقعاً ناراحت کننده است.

امیدواریم از این بخش از سینما تئاتر مای استیج بهره کافی را برده باشید. با ارزوی سلامتی و موفقیت برای این بازیگر عزیز و همسرش .


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

عکسهای لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات و عمل جراحی بینی

اصطلاحات پرکاربرد سینمایی

تعریف 30 مورد اصطلاحات پرکاربرد سینمایی

30 عکس نیوشا ضیغمی و همسرش جدید

عکسهای فریبرز عرب نیا

بیوگرافی و تصاویر جالب فریبرز عرب نیا

پربازدید های اخبار سینما , بازیگری در سینما , بیوگرافی هنرمندان

نظرات شما