پرتره مرد ریخته اصغر همت در صحنه

0

به گزارش جدیدترین اخبار تئاتر نمایش «پرتره مرد ریخته» از روز دوشنبه ۱۵ شهریورماه در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه خواهد رفت. « پرتره مرد ریخته » به نویسندگی و کارگردانی مشترک غلامحسین دولت آبادی و آراز بارسقیان است و اصغر همت بازیگر اصلی آن است .

اطلاعاتی درباره پرتره مرد ریخته اصغر همت

به گزارش سینما تئاتر مای استیج، نمایش «پرتره مرد ریخته» یا «مکاشفه ای در زندگی عبدالحسین نوشین» به مدت ۲۵ شب در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود. این پروته با نویسندگی و کارگردانی مشترک غلامحسین دولت آبادی و آراز بارسقیان انجام شده است.

پرتره مرد ریخته اصغر همت
پرتره مرد ریخته اصغر همت

« پرتره مرد ریخته » در دو پرده، زندگی عبدالحسین نوشین نمایشنامه نویس و کارگردان مطرح تئاتر ایران را در دو مقطع زمانی مهم زندگی او به نمایش می گذارد.

طبق گزارشات بدست امده مونودرام «پرتره مرد ریخته» بر اساس پژوهش و اطلاعات موجود از زندگی عبدالحسین نوشین نگاشته شده است و در آن «اصغر همت» در مقام بازیگر، تنها ایفاگر نقش نوشین نیست و خود ایفاگر نقش شخصیت هایی است که با نوشین رو به رو خواهند شد.

پروته مرد ریخته  , پروته مرد ریخته اصغر همت ,  اصغر همت , تئاتر پروته مرد ریخته ,پرتره مرد ریخته اصغر همت روی صحنه, نمایش پروته مرد ریخته , اصغر همت در تئاتر

نمایش «پرتره مرد ریخته» به نویسندگی و کارگردانی مشترک «غلامحسین دولت آبادی» و «آراز بارسقیان» در فصل جدید اجراهای تماشاخانه سنگلج از روز دوشنبه ۱۵ شهریورماه هر روز به جز شنبه ها راس ساعت ۱۹:۳۰ به روی صحنه اجرا خواهد شد.

 سینا ییلاق بیگی در مقام طراح صحنه و لباس، عابس خلقی در مقام طراح نور و هدی پیدایش در مقام طراح پوستر و بروشور از دیگر عوامل این نمایش میباشند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.