زندگینامه و عکس های نرگس محمدی جالب

0

نرگس محمدی بازیگر مشهور کشورمان است که با سریال ستایش به شهرت رسید. در این بخش از سینما تئاتر مای استیج اطلاعاتی را درباره زندگینامه نرگس محمدی در اختیارتان می گذاریم. امیدواریم از مطالعه این مطالب بهره کافی را ببرید.

عکسهای نرگس محمدی

بیوگرافی نرگس محمدی و زندگینامه نرگس محمدی

 

نرگس محمدی متولد  ۹ فروردین‌ ماه سال ۱۳۶۴ است. او در حالیکه در رشته پرستاری دانشگاه درس میخواند ، همزمان در کلاس‌های بازیگری «کارنامه» هم شرکت کرد. در همانجا برای بازی در فیلم «مرگ یک پینوکیو» معرفی گردید. نرگس محمدی پس از بازی در این فیلم حدود یک سال در تئاتر فعالیت میکرد و در همین مدت موفق شد جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «ماه» حوزه هنری بگیرد.

به گزارش سینما تئاتر مای استیج نرگس محمدی پس از تجربه‌ای که در تئاتر کسب کرد به سینما بازگشت و در فیلم‌هایی چون ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی‌های ۲ هم بازی کرد.

عکسهای نرگس محمدی

نام:نرگس

نام خانوادگی :محمدی

تاریخ تولد :۱۳۶۴/۱/۹

محل تولد :تهران

تحصیلات :تحصیلکرده رشته پرستاری
——————————————-

نرگس محمدی اولین فرزند خانواده اش میباشد و یک خواهر و برادر به نام های سارا و محسن دارد. خانواده او نسبت به بازیگری گارد منفی نداشتند و از حضورش در عرصه هنر استقبال هم می کردند.

نرگس محمدی می گوید مادرم کارمند صدا و سیما بود و با محیط های هنری آشنایی داشت، از طرفی تمام اعضای خانواده ام به فیلم علاقه مند بودند. اما موضوعی که وجود داشت این بود که خانواده ام اصرار داشتند اول درسم تمام شود و بعد به طور جدی وارد عرصه بازیگری شوم که خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

عکسهای نرگس محمدی

نرگس محمدی درباره خانواده اش می گوید : سه فرزندیم، من فرزند بزرگ خانواده‌ام و یک خواهر و برادر دارم که هر دوی آنها ازدواج کرده‌اند و فقط من در کنار مادرم زندگی می‌کنم. شوهرخواهرم آقای غفوریان کار عکاسی را دنبال می‌کنند، خواهرم نیز دستی بر آتش نقاشی دارد. محسن، برادرم هم پیش از من در چند فیلم کوتاه بازی کرده بود اما الان درگیر کار است و بازیگری را دنبال نمی‌کند.

عکسهای نرگس محمدی

بیشتر بدانید : بیوگرافی لیلا بلوکات و عمل جراحی بینی

نرگس محمدی در تلویزیون

معمای شاه (۱۳۹۳)
ما فرشته نیستیم (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۳)
ستایش (مجموعه تلویزیونی) (سری دوم) (۱۳۹۲-۱۳۹۱)
میلیاردر (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۱)
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد (۱۳۹۰)
ششمین نفر (۱۳۹۰)
ستایش (مجموعه تلویزیونی) (سری اول) (۱۳۹۰-۱۳۸۹)

نرگس محمدی در سینما

عملیات مهد کودک (۱۳۹۱)
ساعت شلوغی (فیلم ۱۳۹۰) (۱۳۹۰)
آناهیتا (فیلم) (۱۳۸۷)
سوپر استار (فیلم) (۱۳۸۷)
اخراجی‌ها ۲ (۱۳۸۷)
ریسمان باز (۱۳۸۶)
تنهایی باد (۱۳۸۳)

عکسهای نرگس محمدی

نرگس محمدی می گوید از ابتدا دوست داشتم در رشته هنر ادامه تحصیل دهم اما روزی که باید در آزمون ورودی هنرستان صدا و سیما شرکت می‌کردم اتفاقی برایم افتاد که امتحان را از دست دادم. به همین دلیل در شاخه تجربی کنکور دادم و در رشته پرستاری پذیرفته شدم.

عکسهای نرگس محمدی
مادر نرگس محمدی می‌گوید: «من از نرگس در مورد کارهای خانه راضی‌ام. نرگس تنها دوست من بوده و همیشه در کنار من حضور داشته، البته این چند ساله به دلیل مشغله کاری کمی، در انجام کارهای منزل تنبل شده که آن را هم می‌گذاریم به حساب مشغله کاری‌اش، گرچه باید بگویم نرگس بهترین دوست من است!(باخنده) البته تصورتان این نباشد که من بین بچه‌ها فرق می‌‌گذارم، به این دلیل که نرگس بیشتر در کنار من است. نرگس خانم هم می‌گوید: «مادر، عزیزترین و بهترین نعمتی است که خداوند به بنده‌هایش مرحمت می‌کند، برای من هم عزیزترین موجود روی زمین، «مادرم» است که با تمام وجود دوستش دارم…»

عکسهای نرگس محمدی

عکسهای نرگس محمدی عکسهای نرگس محمدی

عکسهای نرگس محمدی

امیدواریم از این بخش از سینما تئاتر مای استیج بهره کافی را برده باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.