۱۵ عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

0
در این بخش از سایت سینما تئاتر مای استیج شما با گران قیمت ترین حلقه های ازدواج بازیگران هالیوودی آشنا خواهید شد. حلقه های افراد معروف به دلیل گرانقیمت بودن شان همیشه مورد توجه بوده اند.

نمایش عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

حلقه مهم ترین نشانه در ازدواج است. در میان رسوم ازدواج در سراسر دنیا تنها اشتراک، حلقه دست کردن زوج هاست.حلقه هایی که گاه به خاطر چشمگیر بودن بیشتر آن هزینه زیادی را در بر گرفته اند.این حلقه ها بیشتر به خاطر مشهور بودن صاحبانشان معروف شده و قیمت چند برابری را پیدا کرده اند.

عکس حلقه ازدواج ناتالی پورتمن

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

دختر دلنشین سینمای تجاری که همیشه به سادگی معروف است، درباره انتخاب حلقه چندان هم ساده پسند نبود. پورتمن با قبول حلقه زیبای دست سازی که یک نگین از الماس درشت داشت به پیشنهاد ازدواج بنجامین میل پاید، جواب مثبت داد. اگر الماس روی این انگشتر را بردارید، خود انگشتر ۳۵ هزار دلار قیمت دارد. این انگشتر زیبا را جیمی ولف به سفارش بنجامین ساخته است. در طراحی این انگشتر که در آن طلای سفید و الماس به کار برده شده، روحیه طبیعت دوستی و گیاهخواری ناتالی مدنظر قرار گرفته است.

عکس حلقه ازدواج آنجلینا جولی

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

آنجلینا جولی این شانس را داشته که براد پیت از چند سال پیش با رابرت پروکاپ، جواهرساز به صورت تفننی همکاری می کرد و از مدتی قبل روی تراش الماس حلقه نامزدی آنجلینا جولی کار کرد. البته او قبلا هم چنین سنگ زیبایی را که روی انگشتر جنیفر آنیستون بود طراحی کرده بود. البته فراموش نکنیم که کارشناسان ارزش حلقه آنجلینا جو لی را نصف مبلغ انگشتر نامزد قبلی پیت یعنی آنیستون تخمین زدند. البته خیلی ها معتقدند حلقه آنجلینا جولی به نسبت بقیه ستاره ها ارزان قیمت است و رقمی حدود ۵۰۰ هزار دلار می ارزد.

عکس حلقه ازدواج آن هاتاوی

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

می گویند به هر دختری حلقه نامزدی آن هاتاوی را تقدیم کنی، هرگز جواب رد نخواهی شنید! پیشنهاد به هاتاوی به صورت اصولی در نوامبر سال ۲۰۱۱ داده شد؛ آن هم در شرایطی که نامزدش، آدام شالمن یک حلقه با ۶ قیراط الماس به او هدیه داد که ارزش آن ۱۵۰هزار دلار تخمین زده می شود. شالمن برای طراحی این حلقه چشم نواز از جواهرات Kwiat Heritage کمک خواست و البته توانست به این ترتیب دل هاتاوی را به دست آورد.

عکس حلقه ازدواج جسیکا سیمپسون

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود
یکی از متفاوت ترین حلقه ها را جسیکا سیمپسون به دست کرده است. اریک جانسون با پیشکش یک حلقه برلیان یاقوتی بیضی شکل ۴ قیراطی و به ارزش ۱۰۰ هزار دلار به جسیکا سیمپسون پیشنهاد ازدواج داد. این انگشتر زیبا با دو قطعه الماس قلبی شکل در اطراف نگین اصلی، سمبل عشق صاحبان آن است. اریک نهایتا با انتخاب این سنگ یاقوت قرمز دوست داشتنی توانست عشق خود را به بهترین نحو به جسیکا نشان دهد و جواب «بله» را از او بگیرد. ترکیب رنگی این حلقه، یکی از بهترین ترکیب های رنگی در طراحی جواهرات لقب گرفته است.

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود ماریا کری

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود
گویا سلیقه خواننده ها به من شباهت دارد. حلقه ازدواج ماریا کری هم مثل جنیفر لوپز با سنگ های صورتی تزئین شده است. ماریا کری حلقه الماس ۱۷ قیراطی را از نیک کانن دریافت کرد، درحالی که دور آن را الماس پوشانده بود و زمرد صورتی اش می درخشید. حلقه این ستاره آمریکایی ۵/۲ میلیون دلار ارزش دارد و متشکل از الماس ۱۷ قیراطی با برش زمردی مربع شکل است که مرکز آن به رنگ صورتی، رنگ محبوب کری می رسد. این الماس با ۵۸ زمرد صورتی احاطه شده و در هر طرف آن یک الماس به صورت هلال ماه قرار گرفته است.

 عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوودی جنیفر گارنر

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود
در سال ۲۱۱۲ ، جنی ازطرف بن افلک با پیشنهاد ازدواج روبرو شد و او انگشتری که ۶٫۱ قیراط الماس صورتی رنگ در آن وجود داشت را برایش خرید که ۱٫۲ میلیون دلار قیمت داشت. زمانی که افلک به جنیفر گارنر پیشنهاد ازدواج داد، او انگشتری برای او خرید که  ۴٫۵ قیراط پلاتین روی آن قرار گرفته بود. بن افلک و گارنر صاحب دو دختر بودند که این حلقه بعد ها در دست دخترشان قرار گرفت.

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود کیم کارداشیان

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود
قیمت این حلقه حداقل دو میلیون دلار برآورد شده است. این حلقه توسط لورین شوارتز طراحی شده و شامل سنگی با برش زمردی به وزن ۵/۱۶ قیراط همراه با دو سنگ ذوزنقه ای در دو طرف آن است. البته کیم به حلقه های بزرگ عادت دارد. سال ۲۰۱۱ هم کریس هامفریس با انگشتری که قیمت اولیه آن دو میلیون دلار بود از او خواستگاری کرد. البته ۷۲ روز بعد، کیم همه چیز را تمام کرد و البته دلش نیامد حلقه را پس بدهد و اعلام کرد آدم هدیه را که پس نمی دهد!

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود پاریس هیلتون

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود
گران ترین و سنگین ترین حلقه را در میان ستارگان فرش قرمز، پاریس هیلتون، نوه کنراد هیلتون، صاحب هتل های زنجیره ای هیلتون به دست کرده است. یک حلقه الماس ۲۴ قیراطی که قیمتش حدود ۷/۴ میلیون دلار برآورد شده است.

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود بیانسه نولس

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود
جی زد Jay-Z همسر خانم بیانسه به او یک انگشتر زیبا با قطعه الماس یاقوتی ۱۸ قیراطی به عنوان حلقه نامزدیشان هدیه داد. این جواهر گران قیمت توسط Lorraine Schwart طراحی شده و ۵ میلیون دلار قیمت دارد.

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود الیزابت تیلور

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود
الیزابت تیلورشوخی می کند و می گوید :مادرم می گوید که من بعد از آنکه متولد شدم به مدت هشت روز چشمم باز نمی شد ، اما بعد از آن اولین چیزی که چشمم به آن افتاده حلقه نامزدی او بوده است! که این به این معنی است که زمانی که ، ریچارد برتون، در سال ۱۹۶۴ به تیلور پیشنهاد ازدواج داد، کاری شگفت انگیز انجام داده و به جای یک حلقه ی ازدواج یک گردنبند ی که ۱۸٫۶ قیراط زمرد بولگاری در آن کار شده بود و دور تا دور آن از الماس پر بود را به تیلور هدیه داد و تیلور این هدیه را به روزهای کودکی و حرف مادرش نسبت داده است. هنگامی که برتون در سال ۱۹۷۵  برای بار دوم دوباره با تیلور ازدواج کرد، این بارسرویس کامل این گردنبند که شامل گوشواره و دستبند هم بود را برای او خرید. تیلور این سرویس جواهرات خود را در دسامبرچند سال پیش در یک حراج بی سابقه به قیمت ۱۳۷ میلیون دلار به فروش گذاشت.

عکس حلقه مرلین مونرو Marilyn Monroe

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

حلقه مرلین مونرو Marilyn Monroe یک حلقه پلاتین با الماس ۶ قیراطی

عکس حلقه الیزابت تیلور Elizabeth Taylor

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

حلقه الیزابت تیلور Elizabeth Taylor حلقه طلا سفید با سه سنگ الماس ۵ قیراطی

عکس حلقه کیت میدلتون Kate Middleton

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

حلقه کیت میدلتون Kate Middleton حلقه طلا سفید با یک نگین یاقوت کبود و نگین های الماس ریز

عکس حلقه گریس کلی Grace Kelly

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

حلقه گریس کلی Grace Kelly یک حلقه پلاتین با یک نگین بزرگ زمرد

عکس حلقه آمل کلونی Amal Clooney

عکس حلقه ازدواج بازیگران هالیوود

حلقه آمل کلونی Amal Clooney سه سنگ زمرد ۳٫۲۷ قیراطی و نگین های الماس باگتی

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ هتل آپارتمان مشهد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری