بیوگرافی بهرنگ علوی بازیگر و همسرش

0

بهرنگ علوی زاده متولد ۱ فروردین ۱۳۵۹ در تهران، بازیگر است . فارغ التحصیل دبپلم نقشه کشی است، تنها فرزند خانواده می باشد که در بیمارستان آزاده بدنیا آمد، پدرش مدیر بازنشسته آموزش و پرورش و مادرش از مدیران شرکت مخابرات است.

بیوگرافی بهرنگ علوی
بیوگرافی بهرنگ علوی

بیوگرافی بهرنگ علوی

علاقه به نمایش و بازی از کودکی تو وجودش بود .از تئاتر مدرسه شروع به بازی کرد، در نوجوانی با همین مدرشه بهترین بازیگر مدارش مناطق تهران شد، وقتی تنها ۱۱ سال داشت برای اولین بار در یک نمایش جدی بنام آدمک چوبی بازی کرد.

بعد از گرفتن دیپلم نقشه کشی بخاطر علاقه خود در کلاس های آموزشگاه کارنامه زیر نظر اساتیدی چون، پرویز پرستویی، آتیلا پسیانی، رویا تیموریان، پانته آ بهرام آموزش دید.

سریال نردبام آسمان سال ۸۸ به کارگردانی محمدحسین لطیفی به سینما معرفی شد و با حضورخود در فیلم دربند سال ۹۱ نشان داد که از پتانسیل بالایی برای هنرمندی در نقشهای متفاوت برخودار است.

فیلم درببند در چند رشته، سه سیمرغ برنده شد و نامزد ارسال به اسکار بعنوان نماینده ایران نیز بود که در نهایت فیلم گذشته اصغر فرهادی برای این جشنواره انتخاب شد . شدیدا طرفدار تیم یوونتوس انگلیس است.

بیوگرافی بهرنگ علوی
بیوگرافی بهرنگ علوی

همسر بهرنگ علوی

اگر من شغل آزاد داشتم و می‌خواستم عادی زندگی کنم در ۳۶ سالگی دارای همسر و فرزند بودم و مثل خیلی از آدم‌ها زندگی می‌کردم اما همه این‌ها را بخاطر هدفم به تاخیر انداختم

حضورش با ظاهر متفاوت در فرش قرمز فیلم لانتوری در جشنواره فجر برایش حاشیه های بوجود آورد، او می گوید : ترجیح دادم یه ذره به قول دوستان غیر متعارف برای خودم متعارف بود، خیلیم دوست داشتم و به دونه دونه لباسم فکر کردم، آن شب ما کمی نور بالا زدیم خورد به چش بعضی از دوستان !

افتخارات بهرنگ علوی

کاندیداى نقش مکمل بازیگرى مرد براى فیلم دربند

دیپلم افتخار بازیگرى مرد از جشنواره تاتر فجر

بیوگرافی بهرنگ علوی
بیوگرافی بهرنگ علوی و سریال هشت و نیم دقیقه

فیلم های سینمایی بهرنگ علوی

● عیار ۱۴
● ندارها
● گزارش یک جشن
● دربند
● نگران نباش سارا
● مرگ ماهی
● لانتوری
● امکان مینا
● رفتن

سریال‌ های بهرنگ علوی

● نربام آسمان
● قفسی برای پرواز
● معمای شاه
● هشت و نیم دقیقه

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ هتل آپارتمان مشهد انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری