گرانترین بازیگران جهان از شهرت زیادی برخوردارند . به عنوان مثال گرانترین بازیگران جهان زن ، جنیفر لورنس است که توسط مجله «فوربز» در سال 2016، برای دومین بار، به عنوان گران ترین بازیگر زن جهان شناخته شد.

گرانترین بازیگران جهان ,گرانترین بازیگر ,گرانترین بازیگر جهان , گرانترین بازیگر زن جهان ,گرانترین بازیگر سینمای جهان , گرانترین بازیگر زن ایران , گرانترین بازیگر هالیوود ,گرانترین بازیگر مرد هالیوود

گرانترین بازیگران جهان – گرانترین بازیگر زن جهان

گرانترین بازیگران جهان زن

گرانترین بازیگران جهان زن

به گزارش سینما تئاتر مای استیج ،جنیفر لورنس یک بازیگر آمریکایی است که اولین نقش بزرگش در مجموعه تلویزیونی «بیل انگوال» میباشد. بعد از ان در فیلم هایی چون دشت سوزان و زمستان استخوان سوز توجه منتقدان را به خود جلب کرد . در همین هنگام بود که برای اولین بار توانست نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شود. در زمان نامزدی اش برای دریافت این چایزه، وی دومین فرد تاریخ سینما بود که در جوان ترین سن موفق به نامزدی برای این جایزه شده بود.

به گزارش سینما تئاتر مای استیج ، در اوت 2015 مجله فوربز اعلام کرد که جنیفر لارنس با 52 میلیون دلار پردرآمدترین هنرپیشه زن دنیا در سال 2015 بوده است. همچنین باید بدانید که جنیفر لورنس توسط مجله «فوربز» در سال 2016، برای دومین بار، به عنوان گران ترین بازیگر زن جهان شناخته شد.

جنیفر لارنس در سال گذشته 46 میلیون دلار درآمد داشت، که بخش اعظم آن را تنها از قسمت آخر فیلم «عطش مبارزه» به دست آورد. او در سن 26 سالگی جزو 10 بازیگر برتر و پولدار سینمای جهان شد.

در سایت سینما تئاتر مای استیج فهرستی از پردرآمدترین بازیگران جهان هنرپیشه (بازیگر) را، پس از جنیفر لورنس، در اختیارتان قرار می دهیم.

1. جنیفر لورنس-46 میلیون دلار

2. ملیسا مکارتی- 33 میلیون دلار

3. اسکارلت جوهانسن- 25 میلیون دلار

4. جنیفر انیستن- 21 میلیون دلار

5. فن بینگ بینگ- 17میلیون دلار

6. چارلیز ترون- 16.5 میلیون دلار

7. -ایمی آدامز- 13.5 میلیون دلار

8. جولیا رابرتز-12 میلیون دلار

9. میلا کونیس- 11 میلیون دلار

10. دیپیکا پادوکن- 10 میلیون دلار

گرانترین بازیگران جهان – گرانترین بازیگر مرد جهان

اگر چه جنیفر لورنس با 46 میلیون دلار، گران ترین بازیگر زن شناخته شده، اما بد نیست به لیست گران ترین بازیگران مرد جهان، با اختلاف درآمد بالایی نسبت به زنان، هم توجه کنیم.

طبق اطلاعات بدست امده در این فهرست کوین هارت با 87.5 میلیون دلار در صدر جدول قرار دارد.

گرانترین بازیگران جهان مرد

گرانترین بازیگران جهان مرد

لیست گرانترین بازیگران جهان

1.کوین هارت-87.5 میلیون دلار

2.دواین جانسون-64.5 میلیون دلار

3.جکی چان-61 میلیون دلار

4.مت دیمون- 55 میلیون دلار

5.تام کروز- 53 میلیون دلار

6.جانی دپ- 48.5 میلیون دلار